Big Shaper İle

Radyo Frekans (RF), kızılötesi, led ve vakum etkilerini kapsayarak birden fazla teknolojiyi barındıran yenilikçi özel bir sistemdir.Kızıl ötesi ve RF enerjilerinin sinerjik kombinasyonu ile cildin ısınmasını sağlayarak, oksijenin hücre içi difüzyonunu artırır.Yeni vakum teknolojisi ile tasarlanmış silindirleri sayesinde daha güvenli ve etkili enerji akım kabilyetine sahiptir. Bu ayrıcalıkları sayesinde gözle görülür ve sağlıklı şekilde incelme sağlar.Bölgesel incelme, selülit azaltma, vücut şekillendirme, kırışıklık giderme, vücut sıkılaştırma ve mekanik masaj uygulamalarının tamamını sağlamaktadır.

Kavitasyon başlığı; özellikle karın bölgesinde sıkılaşma etkisi çok yüksektir.
Mekanik masaj başlığı; led, vakum, kızılötesi ışın, radio frekans ve dört yöne hareket edebilen silindir özelliklerini bir arada kullanır.Sağa-sola, yukarı-aşağı hareketleri sayasinde mükemmel sonuç verir.
Bel,karın ve sırt bölgelerinde çok iyi sonuçlar verir.
Bipolar başlık (Radyofrekans) Led vakum ve radio frekans teknolojilerini kullanır. Özellikle kol, bacak ve uyluk bölgelerinde etkili olur.
Vakum başlığı (Radyofrekans) 940nm kızılötesi ışınlı başlıktır. 10mhz radyofrekans çaltak ve vücuttaki kırışıklığı gidermek için kullanılır.

Sizi Arayalım
Bütün Sorular İçin Saat 09:00-18:00 Arası Sizi Bilgilendirmek İçin Arayalım !

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.

Sitemizde Bulmak İstediğiniz Birşeymi Var ?kampanyalarımız:Kmapnaya Ara:

Big Shaper

Menu