Kavitasyon İle

Ses Dalgaları

Ultrasonik veya ultrasonik kavitasyon, derinin altındaki yağ hücrelerini parçalamak için ultrason teknolojisinin kullanılmasıdır. Selülit ve yağların azaltılmasında ameliyatsız bir yöntemdir. Bu prosedür, ultrasonik titreşimler yoluyla yağ hücrelerine baskı uygulanmasını içerir. Uygulanan işlem esranısında ses dalgalarının oluşturduğu basınç, yağ hücrelerinin sıvı bir forma dönüşmesini sağlayacak kadar sesdalgaları yüksektir. Vücut daha sonra idrarınız yoluyla atık olarak ondan kurtulabilir. Parçalanan yağ hücreleri vücuttan karaciğere gider ve burada atık olarak atılır. Bu tedavi yöntemi, aşırı yağlardan kurtulmaya yardımcı olmak için diğer kilo verme programları ile birlikte kullanılır. Vücut yağını ortadan kaldırmak için diğer invaziv prosedürlere tercih edilen bir yöntemdir.

İşlem kişinin ihtiyacına göre özelleştirildiğinden bazıları için diğerlerine göre daha uzun sürebilir. Ancak standart tedavi, tedaviye bağlı olarak her seans arasında haftada 2-3 olmak üzere seansta yapılmaktadır. Her seans yaklaşık 20 ila 45 dakikadır. Kavitasyonun sonuçlarını görmek yaklaşık 6 ila 12 hafta sürer.

Kavitasyon, yağ içeren parçalarda en iyi sonucu verir. Bu tür alanlar karın, yan kısımlar, uyluklar, kalçalar ve üst kolları içerir. Bu işlem baş, boyun ve vücudun diğer kemikli bölgeleri gibi vücut kısımlarında yapılamaz.

Sizi Arayalım
Bütün Sorular İçin Saat 09:00-18:00 Arası Sizi Bilgilendirmek İçin Arayalım !

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.

Sitemizde Bulmak İstediğiniz Birşeymi Var ?kampanyalarımız:Kmapnaya Ara:

Kavitasyon

Menu