G5 İle Yağ Parçalama

Selülit Bakımı

G5 masajı, ritmik bir masaj aleti olan özel cihazı ile uygulanan, hızlı titreşimlerle yağı parçalamasını sağlayan,metabolizmayı hızlandıran ve selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır. Özellikle selülit tedavisi ve bölgesel zayıflamada kullanılan G5, kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasında ve spazm tedavilerinde de oldukça başarılıdır.Vücut içerisinde bulunan ve kana akışkanlığını veren suyun damar dışına sızarak, deri ve yağ dokusu birikintisini ve dolaşım bozuklukları, cildin elastikiyetini sağlayan değerlerde azalma, aşırı yemek ya da hareketsizlik ve gebelik gibi bölgesel yağlanmayı tetikleyen temel etkenlerdir. Bu yağ dokusunu vücut dışına atılmasında ve sıkılaşmada uzun yıllardır uygulanan biri uygulamadır.

Bu işlemle ilgi Kampanya Var

Gün>SaatdakikaSaniye

Masaj Yağı sürülerek eş zamanlı olarak yağ yakımını hızlandıran ritmik hareketler ile beraber uygulanır. Ortalama seans 20-30 dakika sürmektedir. Seans sayısı, haftada 2-3 kez olacak şekilde, 6-20 seansdır.

Vücut içerisinde bulunan ve kana akışkanlığını veren suyun damar dışına sızarak, deri ve yağ dokusu arasında oluşan ödemi atılmasıyla ;
-Bölgesel yağlanma da yağ yakımı (lipolitik etki)
-Cilt sarkmasında toparlanma (sıkılaşma)
– Sellülit Bakımı dokusunu giderilmesi

Sizi Arayalım
Bütün Sorular İçin Saat 09:00-18:00 Arası Sizi Bilgilendirmek İçin Arayalım !

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.

Sitemizde Bulmak İstediğiniz Birşeymi Var ?kampanyalarımız:Kmapnaya Ara:

G5 Yağ Parçalama ve Selülit Giderme

Menu