Lazer Epilasyon

Epilasyon

Lazer Epilasyon özellikle son zamanlarda kadınlar ve erkeklerin sıkça tercih ettiği lazer epilasyon yöntemi, vücuttaki istenmeyen kılların lazer ışınları sayesinde vücuttan atılmasıdır.Eskiden bu yöntemi genellikle kadınlar tercih etse de son zamanlarda erkeklerde sıkça tercih ediyor. Epilasyonun birçok çeşidi vardır. Bunlardan biri de lazer epilasyondur. Lazer epilasyon diğer yöntemlere göre biraz daha acısız bir yöntemdir.Kartal,Düzce ve Gebze'de bulanan merkezlerimizde Lazer epilasyon yönteminde vücuttaki istenmeyen tüyler kalıcı ve sağlıklı bir şekilde yok edilir. Fakat lazer epilasyon yöntemi her yerde yapılmaz. Bu işi bilen yerlerde yapılması doğru olacaktır. Aksi takdirde vücudunuzda yanıklar oluşabilir. Bu yüzden lazer epilasyon yöntemini yaptırmadan önce yaptıracağınız yeri iyice araştırmanız ve güvenilir olduğuna emin olmanız gerekmektedir.

Lazer Epilasyon Yöntemi Fiyatı Ne Kadardır?

Lazer epilasyon yöntemi uygulatacağınız bölgeye göre, uygulatacağınız seansa göre ve uygulatacağınız bölgeye göre fiyatı değişmektedir.Bu yöntemi yaptırmadan önce yaptıracağınız bölgeleri kontrol edilerek fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanır?

Bu yöntem kadınlarda yüz ve vücut olmak üzere neredeyse her yere uygulanabilir. Son yıllarda birçok kadın yüz bölgesine lazer epilasyon yöntemi yaptırmaktadır. Erkekler genellikle göğüs bölgesine yaptırırken kadınlar, bacak, kol, bikini bölgesi, yüz bölgesi ve koltuk altı gibi birçok bölgeye yaptırmaktadır.

Lazer Epilasyonu Kimler Yaptırabilir?

Lazer epilasyon yöntemini 13 yaşından büyük cilt yapısı uygun her birey yaptırabilir. Lazer epilasyon yöntemi doğru bir şekilde uygulanırsa zararı yoktur fakat herkeste etkisi farklı şekilde görülebilir.

Lazer Epilasyon Yönteminden Sonra Dikkat Etmeniz Gereken Unsurlar

Lazer epilasyon yöntemi uyguladıktan sonra uygulanan bölgeye biraz hassas davranmanız gerekmektedir. Uygulamadan sonra uygulanan bölgeye bir gün boyunca sıcak su değdirmeyin, tıraş uygulaması yapmayın, uygulanan bölgeyi güneşten koruyun ve yüksek faktörlü güneş kremi kullanın. Bir kaç ay güneşe çıkmayın, uygulanan bölgeyi sık sık nemlendirin, ağda ya da farklı bir yöntem uygulamayın, bazı kişilerde epilasyon yöntemi sonrası kabuklanma olabiliyor, kabuklanma olursa kaşımayın, el sürmeyin eğer epilasyon yöntemi yüz bölgesine uygulandıysa belirli bir süre yüzünüze kapatıcı kullanmayın ve epilasyon yöntemi sonrası uygulanan bölge ağrı yapabilir endişelenmeyin.

Bu işlemle ilgi Kampanya Var

Gün>SaatdakikaSaniye

Cilt tipi I-IV arasında lazer epilasyon yaptırmaya uygun 14 yaşından büyük herkese uygulanabilir.

Seans araları yüz bölgesinde 4-6 hafta, vücudun diğer bölgeleri için 8-10 hafta arasında değişir.

Acı hissi kişiden kişiye değişmekle birlikte uygulama esnasında hafif bir yanma hissedilebilir. Cynosure Apogee Zimmer Cryo 6 hava soğutma sistemi ile birlikte çalıştığından acısız ve konforlu uygulamaya olanak tanır.

Sizi Arayalım
Bütün Sorular İçin Saat 09:00-18:00 Arası Sizi Bilgilendirmek İçin Arayalım !

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.

Sitemizde Bulmak İstediğiniz Birşeymi Var ?kampanyalarımız:Kmapnaya Ara:

Medika Cilt Bakımı

Menu