Soğuk Lipoliz İle

İlk Seansta 2-5 Cm İncelme

Soğuk Lipoliz, yağın soğukla yok edilmesi anlamına gelir. Yağ hücrelerinde bulunan yağların ilk olarak +4 derece ile ısıtalarak ve daha sonra -10 derceye bırakılarak soğması tetiklemek için kristalize edilmesini amaçlamaktadır.Isınan yağ dokusu çabuk donmaktatır bu sayede Soğuk Lipoliz ile istenen bölgeleri yoğun ve derin soğutmaya maruz bırakarak yağ hücrelerinin soğuğa olan duyarlılığını kullanır. Yağ hücreleri böylece hasar görür ve ardından iki aşamada atılım sağlanır: Seans sırasında yağ hücrelerinin bir kısmı doğrudan etkilenir ve lenfatik sistem tarafından boşaltılır Diğer bir kısım doğal olarak kendi kendine zarar verir ve karaciğer tarafından birkaç hafta içinde yavaş yavaş metabolize edilir

Soğuk lipoliz, lokalize adipoziteyi azaltmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle ideal müşteri, obez olmayan (BMI <30) ancak karın,kolları iç,dış, bel, sırt veya kollar gibi lokalize ve konsantre fazla yağı azaltmak isteyen kişilerde uygulunmaladır.

iğne yok
Acı yok – anestezi yok
1 seanstan sonra anlamlı sonuçlar (bakımda edilen çıkıntılarda% 10 ila 30 azalma) (sonuçlar kişilere bağlıdır)
Zaman içinde kalıcı etkiler. Yıkılan yağ hücreleri geri gelmez Çoğu bakım ile birleştirme imkanı
Sosyal yaşantınızda kopmadan hemen normal aktivitesine devam edebilir.

Bakım yapılacak alan, mevcut hipodermik yağ miktarını değerlendirmek ve bakım yapılacak bölge en uygun parametreleri seçmek için uzmanımız tarafından değerlendirilir ve ölçülür. Derinin kıvrımı ve karın çevresi ölçümlerinin yanı sıra tedavinin etkisinin izlenmesini ve etkinliğinin objektif olarak değerlendirilmesini sağlayacak fotoğrafların çekilmesi de yapılır. Kişi koltuğuna rahatça oturur. Soğuk Lipoliz işleme tabi tutulacak boncuğu özel olarak tasarlanmış bir sapa çeker. Yağ 5 dakika ısıtılır ve ardından 45 dakika soğutulur. Jele batırılmış koruyucu mendil ile deri soğuktan korunur. Kişi için genellikle çok rahatlatıcı olan seansın sonunda, soğutulan alan anti-yağ etkilerini vurgulamak için kuvvetli bir şekilde masaj yapılır. Sapı etkinleştirdikten sonra,kişi birkaç dakika boyunca yoğun bir soğuk hissi hisseder. hızla kaybolur. 1 ila 3 saat süren işlem sırasında kişi rahatça oturur veya yatar. Birçok kişi bir seansta kitap okur, dizüstü bilgisayarını kullanır ve hatta uyur. Seans sonrası duyum, cildin gergin, sanki gergin ve çok daha derli toplu, daha az sarkık bir yağ hacmine sahip olmasıdır.

Bir Soğuk Lipoliz seansından sonra deri altı yağ tabakasında% 1 ila% 30 azalma meydana gelebilir.Çeşitli incelemeler, tedavi edilen yağ yastığının hacminde ortalama% 19,55 ile% 14,67’den% 28,5’e bir düşüş olduğunu bildirmektedir.İlk seansta 2 ile 5 cm incelme görülmektedir.Asıl sonuçlar 2 ila 3 ay sonra görünür.

Sizi Arayalım
Bütün Sorular İçin Saat 09:00-18:00 Arası Sizi Bilgilendirmek İçin Arayalım !

Tüm Bilgiler İçin Teşekkür Ederiz.

Sitemizde Bulmak İstediğiniz Birşeymi Var ?kampanyalarımız:Kmapnaya Ara:

Soğuk Lipoliz

Menu